گیفت کارت

خرید از گوگل پلی با استفاده از گیفت کارت

خرید از گوگل پلی با استفاده از گیفت کارت

شاید ما باید نسل بسیار خوش شانشی بوده باشیم که در حال حاضر در عصری زندگی میکنیم که قطار پیشرفت تکنولوژی در هر ثانیه نسبت به ثانیه قبل با سرعت بیشتری رو به جلو حرکت میکند و این موضوع باعث میشود که بستر های جدید و سرگرمی های بسیار زیادی با وجود گوشی های هوشمند ارائه شود تا ما انسان های خوش شانس با استفاده از آنها ساعت های بسیاری را صرف لذت بردن از آنها کنیم.
اگر شماهم جزوی از دسته ای هستید که به آن اشاره کردیم و جزو طرفداران بازی ها و سرگرمی هایی هستید که گوشی های هوشمند آنهارا برای ما ممکن کرده است این مقاله مخصوص شماست و حتما تا انتها با ما همراه باشید تا یاد بگیرید به چه صورت میشود با استفاده از گیفت کارت های گوگل پلی رنگو روی جدیدی به دنیای سرگرمی های موبایلی داد.

دسترسی سریع

گوگل پلی استور

گوگل پلی استور با توجه به اینکه فروشگاه رسمی بیش از 70 درصد از گوشی های هوشمند تمامی جهان است دارای منابع و محتوای قابل توجه بسیار زیادی است از جمله تمامی بازی ها و برنامه های مختلف و قابلیت خرید های درون برنامه ای برای برنامه ها و بازی ها که تمامی آنها از طریق گوگل پلی انجام میشود.

خرید از گوگل پلی با گیفت کارت

موارد بسیار زیادی داخل گوگل پلی وجود دارد که برای دسترسی به آنها باید آنهارا خریداری کنید از جمله مهمترین آنها شامل موارد زیر میشوند :

 1. خرید بازی های پولی
  بسیاری از بازی های داخل گوگل پلی که نسبت به بازی های رایگان نیاز بهتر و سرگرم کننده تر هستن بصورت پولی داخل گوگل پلی ارائه شده اند که باید قبل از دسترسی به آنها باید آنهارا خریداری کنید.
 2. خرید برنامه های پولی
  برنامه های مختلف مثل نرم افزار های ادیت و ویراش یا نرم افزار های گرافیکی یا دیگر نرم افزار های داخل گ.گل پلی نیاز به خرید و پرداخت وجه دارند تا بتوانید از آنها استفاده کنید.
 3. خرید اشتراک های داخل بازی ها و برنامه ها
  سیاست بسیاری از برنامه ها و بازی به این صورت است که امکانات بسیاری را به شما بصورت رایگان ارائه میکنند اما برخی از ویژگی های اصلی آنها پولی است و شما باید برای دستیابی به آنها مبلغی را پرداخت کنید تا دسترسی شما به آنها آزاد شود.
 4. خرید درون بازی های مختلف
  تقریبا تمامی بازی های مختلف دارای واحد های پولی مختلف و مخصوص به خود را دارند مثلا بازی محبوب کالاف دیوتی موبایل واحد پولی سی پی را دارد که تقریبا تمامی علاقه مندان به کالاف دیوتی موبایل از آن برای پیشرفت سریع تر و پیشی گرفتن از رقبای خود استفاده میکنند.
  و شما باید این واحد های پولی را خریداری کنید تا اکانت شما شارژ شود.مشابه با کالاف دیوتی موبایل، بازی های دیگری مانند فری فایر"جم"، بازی پابجی موبایل "یوسی" و بازی های دیگر هم به همین ترتیب.

اما راه حل خرید موارد بالا چیست و چگونه باید موارد گفته شده را خریداری کرد؟ آیا میتوان با استفاده از گیفت کارت های گوگل پلی خرید خود را از داخل گوگل پلی انجام داد؟ پاسخ تمامی این سوال ها "بله" است. تمامی موارد موجود داخل گوگل پلی را میتوان با استفاده از گیفت کارت گوگل پلی خریداری کرد.

خرید از گوگل پلی با گیفت کارت

چرا باید با استفاده از گیفت کارت از گوگل پلی خرید کرد؟

دو روش برای خرید از گوگل پلی وجود دارد؛ اولین روش خرید با استفاده از کارت های بانکی است ولی متاسفانه گوگل بانک های ایرانی را جزو لیست تحریم خود قرار داده است و شما قادر نخواهی بود با استفاده از کارت بانکی خرید های خود را از گوگل پلی انجام دهیم.
روش دوم خرید از گوگل پلی با استفاده از گیفت کارت ها است، جدای از اینکه این روش تنها روش برای ایرانیان است که با استفاده از آن خرید خود را از گوگل پلی انجام دهند، بسیاری از کاربران خارج از ایران هم با توجه به صحولت خرید با استفاده از گیفت کارت ها از آن برای خرید از گوگل پلی استفاده میکنند.

آموزش خرید از گوگل پلی با استفاده از گیفت کارت

مشاهده ویدیو از آپارات - مشاهده ویدیو از یوتوب

برای خرید از گوگل پلی با استفاده از گیفت کارت کافیست به سادگی مراحل زیر را انجام دهید :

 1. وارد وبسایت گیفت جم شوید و از طریق این لینک وارد قسمت مربوط به فروش گیفت کارت های گوگل پلی شوید
 2. گیفت کارت خود را باتوجه به محصول مورد نظر خود که میخواهید با گیفت کارت آن را خریداری کنید را انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب گیفت کارت و پرداخت هزینه گیفت کارت، در کمتر از 1 دقیقه گیفت کارت خود را دریافت کنید.
 4. یک اکانت گوگل یا جیمیل با آیپی مربوط به کشور گیفت کارت خود بسازید و اکانت های جیمیل دیگر را از گوشی خود پاک کنید.
 5. وارد برنامه یا بازی مورد نظر خود شوید و خرید خود را انجام دهید.

بهترین و ارزان ترین ریجن گیفت کارت گوگل پلی کدام است؟

گیفت کارت های گوگل پلی تقریبا برای تمامی کشور ها وجود دارند ولی بهترین و ارزان ترین آنها شامل موارد لیست زیر هستند :

 1. گیفت کارت گوگل پلی کشور هند
 2. گیفت کارت گوگل پلی کشور آمریکا
 3. گیفت کارت گوگل پلی کشور ترکیه
 4. گیفت کارت گوگل پلی کشور برزیل
 5. گیفت کارت گوگل پلی کشور کانادا
 6. گیفت کارت گوگل پلی کشور آلمان
 7. گیفت کارت گوگل پلی کشور فرانسه

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۳ رای