کالاف موبایل

بهترین پرک های کالاف دیوتی موبایل

بهترین ترکیب پرک های کالاف موبایل

هنگامی که به دنبال آغار نبرد جدید در Call of Duty: Mobile هستید، حتما از این لیست استافاده کنید و بهترین پرک ها را در اولویت خود قرار دهید.

مقدمه و توضیحات

بدون شک، فرنچایز Call of Duty از زمان انتشار و عرضه اولین بازی خود در سال 2003 تسلط خود را روی بازی های شوتینگ نشان داده است. و با هر بازی جدید Call of Duty، توسعه دهندگان مختلفی که روی آن کار می کنند ویژگی های جدیدی را معرفی می کنند که فرنچایز را برای بازیکنان معمولی که به تازگی علاقه مند به دنیال کالاف دیوتی موبایل شده اند و بازیکنان هاردکور، تازه و سرگرم کننده برای نگه می دارد. این موضوع را میتوان داخل چالش های مختلفی که وارد دنیای کالاف دیوتی میشوند دید مانند ورود کاراکتر های مختلف مثل اسنوپل داگ به کالاف موبایل و در یک جهان موازی داخل کالاف دیوتی وارزون ورود گودزیلا و کینگ کونگ.

اکتیویژن با گسترش بازی های موبایلی کالاف دیوتی موبایل را برای گیمیر های موبایل عرضه کرد. کالاف دیوتی موبایل تلاش کرد تا تجربه یکسانی بین پلتفرم های متفاوت مثل کنسول های بازی پلی استیشن، ایکس باکس، کامپیوتر و موبایل ارائه دهد.

از این جهت بسیاری از ویژگی هایی که داخل بازی های نسل قبلی کالاف دیوتی بود وارد دنیای کالاف موبایل نیز شده است یکی از مهمترین این سیستم ها پرک های مختلف هستند.اما تفاوت های خاصی میان پرک ها وجود دارد که تمامی بازیکنان کالاف موبایل در صورتی که میخواهند جزو پلیر های قدرتمند بوده و در صدر جدول قرارگیرند، باید از نحوه کار و استفاده از آنها آگاهی داشته باشند.

بسیاری از بازی های شوتر اول شخص “FPS” در طول سال ها سعی کرده اند با فرنچایز Call of Duty رقابت کنند اما در نهایت شکست خورده اند. حتی توسعه دهندگان Triple A مانند DICE نیز نتوانسته اند بر Call of Duty، به خصوص با آخرین بازی خود، Battlefield 2042، غلبه کنند. Call of Duty Mobile همچنان بر زمینه بازی های شوتر FPS تسلط کامل دارد و با ارائه کالاف موبایل این تسلط را به دنیای گوشی های هوشمند آورده است. از این رو بازیکنان کمک میتوانند تا زمانی که به اینترنت متصل هستند، در هر کجا که می‌روند، آن را بازی کنند. و به دلیل محبوبیت روز افزون آن، بازیکنان بیشتری هر روز به صفوف علاقه مندان CODM می‌پیوندند، و معنی آن این است که رقابت تر صحنه نبرد بسار شدت گرفته است و شما باید از همه امکانات و بهترین پرک های کالاف دیوتی موبایل برای پیروزی خود استفاده کنید.

برای خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل کلیک کنید

پرک ها در CoD Mobile چه هستند؟

پرک ها در Call of Duty موبایل، بهبودهایی برای بارگیری شما “loadouts” هستند که می‌توانند به طرق مختلف به شما کمک کنند، از بازیابی سریع‌تر HP تا برداشتن مهمات هنگام کشتن دشمن، و حتی غیرقابل هدف بودن برای”scorestreak” های هوش مصنوعی. پرک ها به رنگ‌های مختلف تقسیم می‌شوند و ترکیب‌های مختلف پرک ها شامل یک پرک قرمز، یک پرک سبز و یک پرک آبی است. ترکیب پرک هایی که انتخاب می کنید بر نحوه اسلحه ای که انتخاب می کنید و رفتار خود شخصیت تاثیر می گذارد.

بهترین پرک های کالاف دیوتی موبایل

بهترین ترکیبات Perk در CoD Mobile

 1. پرک مهمات نامحدود و آگاهی از نقشه (Alert + Vulture + Agile)
 2. پرک امتیاز سریع (Fast Recovery + Hardline + Vulture)
 3. پرک مخصوص برای برای تک تیراندازها و شلیک های دور (High Alert + Toughness + Iron Lungs )

هزاران ترکیب پرک Call of Duty وجود دارد که می‌توانید با تفنگ‌های مختلف امتحان کنید تا اسلحه‌ای را پیدا کنید که بیشتر با سبک بازی‌تان سازگار است، بهترین پرک ها همیشه آن‌هایی هستند که به شما احساس راحتی بیشتری با یک سلاح خاص می‌دهند، خواه این باشد. پرک “toughness”، پرک “dead silence“، پرک “hardline“، پرک “tactical mask“، پرک “high alert“، پرک “lightweight“، یا پرک های ردیاب دشمن”tracker perks“، در کل همیشه آنهایی را انتخاب کنید که بیشترین سازگاری را با سبک بازی شما در Call of Duty Mobile داشته باشند.

پرک مهمات نامحدود و آگاهی از نقشه

این مجموعه که مخصوص برای LMG و تفنگ های تهاجمی (Assault Rifles) است، ترکیبی ساده و بسار کارآمد است که نباید آن را دست کم بگیرید، زیرا شما میتوانید در Call of Duty Mobile با ساده ترین سلاح ها پیروز میدان باشید. بنابراین،اگر در مسابقات چند نفره “multiplayer“، با سلاح هایی که دارید راحت هستید و فکر میکنید آنها برای شما بهترین ها هستند، می توانید بدون نگرانی در مورد مهمات، دشمنان را با این ترکیب پرک از بین ببرید. ترکیب پرک برای این مورد به صورت زیر خواهد بود.

پرک قرمزAgileبرای ADS سریع‌تر عالی است که هر آنچه که برای تفنگ‌های LMG و Assault Rifles می‌خواهید.
پرک سبرVultureبازیابی تمامی محمات پس از کشتن دشمنان
پرک آبیAlertهنگامی که دشمنان به شما نزدیک میشوند، مکان دقیق آنها روی نقشه به شما نمایش داده خواهد شد


پرک امتیاز سریع (برای LMG و شاتگان)

مسلسل های سبک و شاتگان برای کشتن سریع دشمنان عالی هستند. شما می توانید با استفاده از این و پرک بازیابی سریع برای دستیابی به اهداف استراتژیک استفاده کنید، چه از تجهیزات کشنده استفاده کنید، چه از مین ها، نارنجک پرتاب کنید یا فقط از تفنگ های خود استفاده کنید، اثربخشی آن برای دستبابی به امتیاز های بالا و جلوگیری از مرگ قابل توجه است.

پرک قرمزFast Recoveryبازسازی سلامت را افزایش می دهد. اگر با دقت بازی کنید، به این راحتی نمی میرید.
پرک سبزVultureبازیابی تمامی محمات پس از کشتن دشمنان
پرک آبیHardlineاگر می خواهید زودتر از امتیازهای خود”scorestreaks” استفاده کنید، یک انتخاب فوق العاده است.

خرید سی پی زمانبر ارزان

پرک های مخصوص برای برای تک تیراندازها و شلیک های دور

وقتی تصمیم به استفاده از اسلحه های مخصوص اسنایپ کردن گرفته اید، 2 مورد شمارا نگران خواهند کرد. ابتدا اینکه در هنگام شلیک و زیر نظر گرفتن دشمنان تکان نخورید دقت بالایی داشته باشید و مورد دوم اینکه در این هنگام توسط دشمنان دیگر غافلگیر نشوید.

با این پرک Call of Duty Mobile، دقت خود را فراتر از حد مجاز کنید. هنگامی که از تفنگ تک تیرانداز استفاده می کنید، می خواهید همه چیز پایدار باشد و حتی اگر چند ثانیه قبل از کشته شدن دشمنانتان در CoD Mobile به شما شلیک شود، تکان نخورید،و مهمتر این است که به لطف این ترکیب از پرک ها، درصورتی که دشمنانتان به شما نزدیک شوند متوجه موقعیت مکانی دقیق آنها خواهید شد.

پرک قرمزIron Lungsبه لطف شُش های آهنین “Iron Lungs” می توانید شلیک های تک تیرانداز ناپایدار را فراموش کنید.
پرک سبزToughnessپرک Toughness زمانی که دشمنانتان به شما شلیک کرده اند و همزمان در حال نشانه گرفتن دشمن دیگری هستید،همه چیز را کنترل میکند.
پرک آبیHigh Alertهنگامی که دشمنان به شما نزدیک میشوند، مکان دقیق آنها روی نقشه به شما نمایش داده خواهد شد

هاردکور Hipfiring (با هر تفنگی به خوبی کار می کند)

برای آن دسته از بازیکنان Call of Duty Mobile که از شلیک کردن شلیک کردن و نابودی دشمنان لذت میبرند، این ترکیب پرک فوق العاده عالی است. با پرک حرکت سریع‌تر می‌توانید به سرعت در نقشه پرسه بزنید و دشمنان خود را جارو کنید و در عین حال هر بار که یک دشمن را می‌کشید، مقداری از سلامتی از دست رفته خود به هنگام نبرد را بازیابی کنید، در نهایت، بهترین با بهره گیری از پرک “dead silence” بدون سرو صدا بدوید و جا به جا شوید و در نهایت دشمنانتان را غافلگیر خواهید کرد.

پرک قرمزSkulkerاین پرک سرعت دویدن شما را افزایش می دهد و در عین حال آسیب سقوط را در Call of Duty Mobile کاهش می دهد.
پرک سبزQuick Fixپرک “Quick Fix” برای بازیابی HP در هنگام جستجو و کشتن بازیکنان دشمن، چه از کوکتل مولوتف، چه از مین های مسافرتی و غیره استفاده کنید، بسیار عالی است.
پرک آبیDead Silenceپرک “Dead Silence” هنگام راه رفتن از ایجاد سرو صدا جلوگیری میکند که برای نزدیک شدن به دشمنان در مسابقات چند نفره در CoD Mobile مفید است، اگر بدوید.

با خرید گیفت کارت گوگل پلی برای خودت سی پی بخر

پرک های آسیب انفجاری (با هر ماده منفجره ای معجزه می کند)

اگرچه تعداد کمی از بازیکنان از این مورد استفاده کنند، اما در واقع بازی با پرتاب نارنجک برای کشتن دشمنان خود سرگرم کننده است. اگر روی نقشه‌ای بازی می‌کنید که با آن آشنا هستید، می‌توانید به راحتی پیش‌بینی کنید که دشمنان کجا خواهند بود، بنابراین می‌توانید آنها را با یک نارنجک چسبناک”sticky grenade” بکشید، یا حتی بمب های C4 تنظیم کنید.

پرک قرمزRestockپرک “Restock” امتیاز اصلی است که استفاده وحمل چندین مواد منفجره را در CoD Mobile امکان پذیر می کند.
پرک سبزVultureشما همیشه در حین انبار کردن مواد منفجره به مهمات نیاز خواهید داشت
پرک آبیDemo Expertشما همیشه در حین انبار کردن مواد منفجره به مهمات نیاز خواهید داشت

همانطور که می بینید، داخل بازی کالاف دیوتی موبایل پرک ها نقش بسیار مهمی دارند، به همین دلیل است که شما همیشه باید بدانید که چه نوع سبک بازی را هدف قرار می دهید تا بهترین پرک ها را انتخاب کنید که مطابق با آنچه به دنبال آن هستید، باشید. پرکCold Blooded و پرک Hardline نمونه های خوبی از این موضوع هستند زیرا اثرات دقیقی را ارائه می دهند.

اکنون با استفاده از ترکیب پرک های بالا آگاهی بهتری نسبت به سیستم پرک های کالاف دیوتی موبایل دارید. از ردیابی رد پاهای دشمن گرفته تا علامت گذاری دشمنان هنگام شلیک به آنها، همه چیز به خلاقیت شما در مورد سیستم پرک بستگی دارد.
بهترین ترکیب پرک ها داخل کالاف دیوتی موبایل :

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

3 دیدگاه در “بهترین پرک های کالاف دیوتی موبایل

 1. مجید محمدی گفت:

  خیلی خوب بود

 2. ابولفضل گفت:

  دست ادمین دردنکنه

 3. امین گفت:

  خیلی عالی دستتون دردنکنه خیلی خوب بودش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *